![](https://mersin.bel.tr/uploads/images/sevgi-kavsagi-scada-merkezi-ile-724-izleniyor-1-876594.jpeg)
Yenişehir’de Hüseyin Okan Merzeci Bulvarı ile 20. Cadde kesişiminde 87 gün gibi kısa bir sürede tamamladığımız projemiz ile; trafiği rahatlattık, yol güvenliğini sağladık, transit geçiş olanaklarını artırdık.
Yenişehir’de Hüseyin Okan Merzeci Bulvarı ile 20. Cadde kesişiminde 87 gün gibi kısa bir sürede tamamladığımız projemiz ile; trafiği rahatlattık, yol güvenliğini sağladık, transit geçiş olanaklarını artırdık.