Belediye Meclisi İhtisas Komisyon Üyeleri

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU ÜYELERİ
HASAN ÖZALP ÖNAL
HASAN ÖZALP ÖNAL

MAHMUT DÖNMEZ
MAHMUT DÖNMEZ

ALİ UYAN
ALİ UYAN

CEM BARUT
CEM BARUT

MUHARREM ŞİMŞEK
MUHARREM ŞİMŞEK

MEHMET İLKER YALÇIN
MEHMET İLKER YALÇIN

MUSTAFA TURAN
MUSTAFA TURAN

İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU ÜYELERİ
UĞUR İNCE
UĞUR İNCE

HAMİT MERT AVCI
HAMİT MERT AVCI

ORHUN ÇAKIR
ORHUN ÇAKIR

CEMİL SUNGUR
CEMİL SUNGUR

İLHAN ÇOKGÜN
İLHAN ÇOKGÜN

EMİN ORKUN YILIK
EMİN ORKUN YILIK

SONER SOLAK
SONER SOLAK

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU ÜYELERİ
ALİ İLHAN AYHAN
ALİ İLHAN AYHAN

GÜLŞAH YILDIRIM GENÇ
GÜLŞAH YILDIRIM GENÇ

HANDE KERİMGİLLER
HANDE KERİMGİLLER

HIDIR BERK
HIDIR BERK

FEVZİ ERCİYES
FEVZİ ERCİYES

MEHMET İLKER YALÇIN
MEHMET İLKER YALÇIN

FATMA ABACI
FATMA ABACI

EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU ÜYELERİ
TAMER GÜNER
TAMER GÜNER

NECDET ÜNAL
NECDET ÜNAL

MUHAMMET CİNGÖZ
MUHAMMET CİNGÖZ

SİBEL TAMAÇ
SİBEL TAMAÇ

EMİN GÖKTUĞ AYDIN
EMİN GÖKTUĞ AYDIN

MUSTAFA DENK
MUSTAFA DENK

MUHAMMET EMİN TUNÇAZ
MUHAMMET EMİN TUNÇAZ

ULAŞIM KOMİSYONU ÜYELERİ
ONUR GÜNEBAKMAZ
ONUR GÜNEBAKMAZ

NESİM TOPUKCU
NESİM TOPUKCU

TAMER GÜNER
TAMER GÜNER

ALİ VAR
ALİ VAR

İLHAN ÇOKGÜN
İLHAN ÇOKGÜN

FİKRET DEMİRTAŞ
FİKRET DEMİRTAŞ

ORHAN DAL
ORHAN DAL

TARIM VE HAYVANCILIK KOMİSYONU ÜYELERİ
VEYİS AVCI
VEYİS AVCI

ALİ KUBİLAY ERDAL
ALİ KUBİLAY ERDAL

HÜSEYİN KAÇAR
HÜSEYİN KAÇAR

MÜMÜN ÇOBAN
MÜMÜN ÇOBAN

ALİ VAR
ALİ VAR

HASAN PEKMEZ
HASAN PEKMEZ

FİKRET DEMİRTAŞ
FİKRET DEMİRTAŞ

ENGELLİLER KOMİSYONU ÜYELERİ
HÜLYA GÜNEL
HÜLYA GÜNEL

MEDET DEMİR
MEDET DEMİR

ŞERİFE YÖRÜKÇÜ
ŞERİFE YÖRÜKÇÜ

İSMET KIRBOĞA
İSMET KIRBOĞA

SUAT KURT
SUAT KURT

ADNAN SAZ
ADNAN SAZ

FATMA ABACI
FATMA ABACI

AMATÖR SPORA DESTEK KOMİSYONU ÜYELERİ
MURAT ÇETİNEL
MURAT ÇETİNEL

İMAM DOĞAN
İMAM DOĞAN

TEKİN MUTLU
TEKİN MUTLU

SALİH SEÇKİN YILDIRIM
SALİH SEÇKİN YILDIRIM

MURAT ERGİN
MURAT ERGİN

FEVZİ ERCİYES
FEVZİ ERCİYES

MEHMET MURAT ŞIHANLIOĞLU
MEHMET MURAT ŞIHANLIOĞLU

YURT DIŞI İLİŞKİLER KOMİSYONU ÜYELERİ
YAKUP DANIŞ
YAKUP DANIŞ

AKIN ÇELİK
AKIN ÇELİK

MURAT SAKUÇOĞLU
MURAT SAKUÇOĞLU

MURAT ÇETİNEL
MURAT ÇETİNEL

ADNAN SAZ
ADNAN SAZ

YAŞAR BAHAR
YAŞAR BAHAR

MUHAMMET EMİN TUNÇAZ
MUHAMMET EMİN TUNÇAZ

KADIN VE ERKEK FIRSAT EŞİTLİĞİ KOMİSYONU ÜYLERİ
MELİKE DURSUN
MELİKE DURSUN

GÜLŞAH YILDIRIM GENÇ
GÜLŞAH YILDIRIM GENÇ

HÜLYA GÜNEL
HÜLYA GÜNEL

FERİDE ASLAN BİLGİÇ
FERİDE ASLAN BİLGİÇ

MURAT ERGİN
MURAT ERGİN

EMİN ORKUN YILIK
EMİN ORKUN YILIK

FATMA ABACI
FATMA ABACI

EKONOMİK KALKINMA VE TURİZM KOMİSYONU ÜYELERİ
MEHMET HALİL DEMİR
MEHMET HALİL DEMİR

ÖZGÜR ÇAĞLAR
ÖZGÜR ÇAĞLAR

GÜROL AKBAŞ
GÜROL AKBAŞ

SERKAN SUSAN
SERKAN SUSAN

SUAT KURT
SUAT KURT

ORHUN YILDIZ
ORHUN YILDIZ

MEHMET MURAT ŞIHANLIOĞLU
MEHMET MURAT ŞIHANLIOĞLU

KAMU VE ÖZEL SEKTÖR YATIRIMLARI KOORDİNE VE İZLEME KOMİSYONU ÜYELERİ
DENİZ GÜROCAK
DENİZ GÜROCAK

MURAT SAKUÇOĞLU
MURAT SAKUÇOĞLU

MURAT ÇETİNEL
MURAT ÇETİNEL

HÜLYA AYHAN KESKİN
HÜLYA AYHAN KESKİN

ADNAN SAZ
ADNAN SAZ

SUAT KURT
SUAT KURT

MEHMET MURAT ŞIHANLIOĞLU
MEHMET MURAT ŞIHANLIOĞLU