![](https://mersin.bel.tr/uploads/images/dji0935jpg-777957.jpg)
Limonlu Mahallesi’nden Kayacı Vadisi’ne giden yol bağlantısı ve Lamos deresi üzerindeki Lamos Köprüsü’nü yaparak; tarım ürünlerinin kalitesini koruduk, D-400’e güvenli bağlantı sağladık, üreticimizin yolunu kısaltıp kolaylaştırdık.
Limonlu Mahallesi’nden Kayacı Vadisi’ne giden yol bağlantısı ve Lamos deresi üzerindeki Lamos Köprüsü’nü yaparak; tarım ürünlerinin kalitesini koruduk, D-400’e güvenli bağlantı sağladık, üreticimizin yolunu kısaltıp kolaylaştırdık.