![](https://mersin.bel.tr/uploads/images/el-bebek-gul-bebek-buyusunler-diye-buyuksehir-yanlarinda-5-926510.jpg)
El Bebek Gül Bebek Projesiyle Mersin Büyükşehir Belediyesi, asgari ücret ve altı gelire sahip 06-12 aylık bebeği olan ailelerin hane geçimlerine destek olmaya devam ediyor. El Bebek Gül Bebek Paketiyle 1 adet 30'lu bebek bezi 1 adet bebek şampuanı 1 adet 90'lı ıslak mendil 1 adet bebek maması ve 1 adet pişik kremi içeren paketi 30 günlük periyotlar halinde bebeğin 1 yaşına gireceği tarihe kadar hanelere ulaştırıyoruz.