Engelsiz web sitesi için tıklayınız
  • HABERLER
  • Toroslar Yüksekoluk-Kayrakkeşli Grup Yolunda 8,7 Kilometrelik Yol Çalışması

Toroslar Yüksekoluk-Kayrakkeşli Grup Yolunda 8,7 Kilometrelik Yol Çalışması

Toroslar Yüksekoluk-Kayrakkeşli Grup Yolunda 8,7 Kilometrelik Yol Çalışması

Mersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler, kent genelinde yol düzenleme çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Kentin en işlek bulvar, cadde ve sokaklarının yanı sıra kırsalda da konforlu yollar için yoğun mesaisini sürdüren ekipler Toroslar’da Yüksekoluk-Kayrakkeşli grup yolunda çalışma gerçekleştiriyor.

 

8,7 kilometrelik yolda düzenleme çalışması sürüyor

 

Ekipler,  Toroslar ilçesi Yüksekoluk yolunda bir süredir devam eden çalışmalar kapsamında ihtiyaç duyulan yerlere doğal su akışını düzenlemek için büz boru yerleştirdi. Asfalt öncesi zemin hazırlıklarını da hızla tamamlayan ekipler, zaman kaybetmeden sathi kaplama asfalt çalışmaları için kolları sıvadı.

 

Büyükşehir ekipleri, bu kapsamda 8,7 kilometre uzunluğundaki yolda asfaltlama çalışmasını sürdürüyor. 2 kombi, 1 distribütör, 1 loder ve 1 silindirle sürdürülen çalışmalar ile yol kısa süre sonra daha güvenli ve konforlu bir şekilde vatandaşların hizmetine sunulacak.

 

Geniş sorumluluk alanında, doğudan batıya her noktaya eşit hizmet götüren Büyükşehir Belediyesi, özellikle yaz aylarının gelmesiyle çalışmalarına kent genelinde hız kesmeden devam ederek, plan ve program dahilinde belirlenen ihtiyaçları hızla yerine getirmeyi sürdürecek.


Yayın Tarihi:27.7.2021 08:21:43

HIZLI ERİŞİM MENÜSÜ

185