Engelsiz web sitesi için tıklayınız
  • HABERLER
  • Kreş Öğrencileri, Can Dostlarımızı Ziyaret Etti

Kreş Öğrencileri, Can Dostlarımızı Ziyaret Etti

Kreş Öğrencileri, Can Dostlarımızı Ziyaret Etti

MİNİK ÖĞRENCİLER, HAYVAN BAKIMEVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Mersin Büyükşehir Belediyesi Bozyazı Geçici Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi, minik ziyaretçilerini ağırladı. Küçük yaşta hayvan sevgisi ve bilincinin aşılanması, çocukların hayvanlarla dostluk kurması amacıyla gerçekleştirilen ziyarette, minik öğrenciler, can dostlarımız sokak hayvanları ile bir araya gelmekten keyif aldı.

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından Bozyazı’da hizmet veren ve sokak hayvanlarının bakım ve rehabilitasyonlarının yapıldığı, Bozyazı Geçici Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi, kreş öğrencileri tarafından ziyaret edildi. Kedi ve köpekleri görünce heyecanlanan ve onları sevmek isteyen minik öğrenciler, sevimli dostlarıyla geçirdikleri dakikaların tadını çıkardı.

Minikler, sevimli dostlarının yanından ayrılmak istemedi

Çocuklarda hayvan sevgisinin oluşması amacıyla öğretmenleri eşliğinde merkezde bulunan sokak hayvanlarını görmeye gelen öğrenciler, özellikle yavru köpekleri görünce, yanlarında ayrılmak istemedi.   

Ziyaret sırasında yaklaşık 40 kişiden oluşan minik öğrencilere, veteriner hekim tarafından da bilgi verildi.

Sokak hayvanlarının kısırlaştırılarak, gerekli tedavilerini yapıldığı ve onlar için her türlü imkanın sağlandığı Bozyazı Geçici Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’ni vatandaşlar ve öğrenciler ziyaret edebiliyor. Vatandaşlar, sokak hayvanları için gerekli her türlü hizmetin sunulduğu bakımevi ve rehabilitasyon merkezinden kedi veya köpek de sahiplenerek, onlara sıcacık bir yuva ve dost olabiliyor.

 

 


Yayın Tarihi:22.6.2019 12:21:47

HIZLI ERİŞİM MENÜSÜ

185