Engelsiz web sitesi için tıklayınız
  • HABERLER
  • Doğa Parkı, Hijyen ve Temizlik İçin Pazartesi Günleri Ziyarete Kapatılacak

Doğa Parkı, Hijyen ve Temizlik İçin Pazartesi Günleri Ziyarete Kapatılacak

Doğa Parkı, Hijyen ve Temizlik İçin Pazartesi Günleri Ziyarete Kapatılacak

Koronavirüs salgınının etkisini artırmasıyla birlikte ziyarete kapatılan, yeni normalleşme sürecine geçilmesinin ardından 8 Haziran’dan itibaren kapılarını açan Mersin Büyükşehir Belediyesi Tarımsal ve Veteriner Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı Tarsus Doğa Parkı, hijyen ve temizlik çalışmalarının daha etkili bir biçimde uygulanabilmesi için pazartesi günleri ziyarete kapatılacak.

 

Sosyal mesafe kurallarına uymak ve maske takmak zorunlu

 

Çukurova bölgesinin ilk ve tek doğal hayvan parkı olan Tarsus Doğa Parkı’nda yeni normalleşme sürecine geçilmesiyle birlikte ziyaretler sosyal mesafe kurallarına uygun olarak gerçekleştiriliyor. Sınırlı sayıda ziyaretçinin kabul edildiği Doğa Parkı’nda ziyaretler, sosyal mesafe kurallarına uymak ve maske takmak şartı ile kabul ediliyor.

 

Her pazartesi temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri yapılacak

 

Tarsus Doğa Parkı’nda bulunan hayvanların doğal üreme ve yaşama faaliyetlerine stressiz bir ortamda devam edebilmesi ve aynı zamanda parkın temizlik, yapısal faaliyetler ve dezenfeksiyon işlemlerinin güvenle sürdürülmesi için 28 Eylül’den itibaren her pazartesi günü parka ziyaretçi kabul edilmeyecek.


Yayın Tarihi:25.9.2020 21:38:18

Video İndir

HIZLI ERİŞİM MENÜSÜ

185