Engelsiz web sitesi için tıklayınız
  • HABERLER
  • Mersin Büyükşehir ve Masa Tenisi Kulübü İş Birliğiyle Mersin 2. Veteranlar Masa Tenisi Turnuvası Yapılacak

Mersin Büyükşehir ve Masa Tenisi Kulübü İş Birliğiyle Mersin 2. Veteranlar Masa Tenisi Turnuvası Yapılacak

Mersin Büyükşehir ve Masa Tenisi Kulübü İş Birliğiyle Mersin 2. Veteranlar Masa Tenisi Turnuvası Yapılacak

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer öncülüğünde Büyükşehir Belediyesi, birçok branşta düzenlenen spor etkinliklerine destek vermeyi sürdürüyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi’nin iş birliğinde Mersin Masa Tenisi Kulübü’nün organizasyonunda Mersin 2. Veteranlar Masa Tenisi Turnuvası düzenlenecek.

 

Veteranlar turnuva heyecanı yaşayacak

 

Mersin 2. Veteranlar Masa Tenisi Turnuvası, 12-13 Şubat’ta Mersin Gençlik Spor İl Müdürlüğü  ve Mersin Masa Tenisi Spor Kulübü Derneği tarafından Mersin Üniversitesi 2 No’lu Spor Salonu’nda yapılacak. Turnuvaya 30 yaş üstü sporcu lisansı veya sağlık raporu ibraz eden herkes katılabilecek. Pandemi nedeniyle katılmak isteyen vatandaşlardan HES kodu veya turnuva öncesi son 3 gün içerisinde alınmış PCR testi sonucu da istenecek.

 

Yarışmalar, erkek-kadın ferdi (single) ve erkek, kadın ve mix çift (double) olarak yapılacak.  Turnuvaya katılmak isteyen vatandaşlar, turnuva ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.ttmersin.com adresi üzerinden ulaşabilecek. Ayrıca aynı adres üzerinden kayıt da yapılabilecek.


Yayın Tarihi:5.2.2022 09:22:18

Video İndir

HIZLI ERİŞİM MENÜSÜ

185