Engelsiz web sitesi için tıklayınız
  • HABERLER
  • Büyükşehir’in Dünya Çevre Günü Etkinlikleri Karikatür Sergisi İle Başladı

Büyükşehir’in Dünya Çevre Günü Etkinlikleri Karikatür Sergisi İle Başladı

Büyükşehir’in Dünya Çevre Günü Etkinlikleri Karikatür Sergisi İle Başladı

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Dünya Çevre Günü ve Çevre Haftası Etkinlikleri, Forum AVM’de gün boyu süren ‘Çevre Karikatürleri Sergisi’ ile başladı.

 

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi tarafından 5-11 Haziran Dünya Çevre Günü ve Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen ‘Çevre Karikatürleri Sergisi’ni gezdi.

 

Mersin Forum AVM’de gün boyu süren sergiyi Başkan Seçer ile birlikte Mersin Kent Konseyi Başkanı Faik Burakgazi ve Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Dr. Bülent Halisdemir de gezdi.

 

33 uluslararası ödüllü çevre karikatürü sergilendi

 

Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde, Mersin Kent Konseyi ve TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Mersin Şubesi’nin katkılarıyla düzenlenen sergide toplam 33 uluslararası ödüllü çevre karikatürü sergileniyor. AVM’yi gezen vatandaşlar sergiye yoğun ilgi gösterdi

 

Başkan Seçer Forum AVM'de esnafa hayırlı işler dileyip, vatandaşlarla ve çocuklarla da sohbet etti. Büyükşehir Belediyesi personeli tarafından çocuklara oyuncak dağıtımı yapıldı.


Yayın Tarihi:6.6.2021 10:00:42

HIZLI ERİŞİM MENÜSÜ

185