Engelsiz web sitesi için tıklayınız
  • HABERLER
  • Büyükşehir?den Ulaşıma Yatırım Sürüyor

Büyükşehir?den Ulaşıma Yatırım Sürüyor

Büyükşehir?den Ulaşıma Yatırım Sürüyor

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin’de ulaşım konusunda atağa devam ediyor. Mersin’in en yoğun hatlarında kullanılmak üzere alınan 30 adet yeni otobüs Mersinlilerin hizmetine sunulmak için gün sayıyor.

Ulaşımda dönüşümün mimarı olan Büyükşehir Belediyesi, Mersinli vatandaşlara huzurlu ve konforlu bir ulaşım sağlamak adına çalışmalarına devam ediyor. Kısa süre önce 3. Katlı kavşak projesinin yapıma başlayan Büyükşehir Belediyesi, ulaşımda dönüşüm sloganı ile çıktığı yolda, vatandaşların sorunlarını çözmek için dur durak bilmeden çalışıyor.

Büyükşehir, vatandaşların kent içi trafiğinde sorun yaşamaması, kalabalık otobüs hatlarının yükünün azaltması ve vatandaşların bekleme sürelerinin en aza indirilmesi için takviye seferler yapmak üzere yeni araçlar aldı. 12 metre uzunluğunda Mercedes marka, 30 adet otobüsü araç filosuna kazandıran Büyükşehir Belediyesi, kent içi ulaşımda vatandaşlara kolaylık sağlayacak.

Geçtiğimiz hafta İstanbul’dan Mersin’e yolculuğunu tamamlayan araçlar Mersinli vatandaşları taşımak için bekliyor. Mersin’in trafik yükünü azaltmak için alınan 30 yeni otobüs önümüzde ki hafta Pazartesi gününden itibaren sefere başlayarak, vatandaşların hizmetinde olacak.


Yayın Tarihi:3.1.2018 13:07:59

HIZLI ERİŞİM MENÜSÜ

185