Engelsiz web sitesi için tıklayınız

Belediye Komisyon Üyeleri

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 2020 İHTİSAS KOMİSYON LİSTESİ

MECLİS BAŞKANI

VAHAP SEÇER

 

MECLİS 1. BAŞKAN VEKİLİ

MEHMET TOPKARA    

 

MECLİS 2. BAŞKAN VEKİLİ

ERHAN ÇONTAR      

 

ASIL KATİP ÜYELER

HALUK MUTLUAY

AYSEL MAVİOĞLU ÖNER  

 

YEDEK KATİP ÜYELER

HAYRETTİN ORĞUN

MEHMET EMİN KURT  

 

 

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU ÜYELERİ

1-  MEHMET TOPKARA                                                                 

2-  ALİ USCA

3-  HAYRETTİN ORĞUN

4- MUHİTTİN ERTAŞ

5- ABDURRAHMAN YILDIZ

6- HAŞİM TULUK

7- ZAFER ŞAHİN ÖZTURAN

 

İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU ÜYELERİ

1- MAHMUT TAT

2- RAHMİ İLİK

3- AHMET DURAK

4- ZEKERİYA ÖZGÜR

5- GÜLCAN KIŞ

6- ABBAS ÇEVİK                                   

7- İSMAİL YERLİKAYA

 

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU ÜYELERİ

1- MUSTAFA AKIN

2- OSMAN ÇÖL

3- TURHAN TUNA

4- ÖZGÜR EMİRE

5- TUNCAY GÖKÇEL

6- ERDEN DOĞRUÖZ

7- MEVLÜT EKMEKÇİ

 

EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU ÜYELERİ

1- KAZIM KILINÇ

2- BURAK PARÇA

3- DURAN KARA

4- MURAT SAKUÇOĞLU

5- ALİ BOLTAÇ

6- HAŞİM TULUK

7- MEHMET EMİN KURT

 

ULAŞIM KOMİSYONU ÜYELERİ

1- BÜNYAMİN ÖNEL

2- MEHMET ÇELİK

3- HALUK MUTLUAY

4- HASAN ÖZALP ÖNAL

5- BEDRİ DURSUN

6- MUHİTTİN ERTAŞ

7- HALİT ÇORTUL

 

TARIM VE HAYVANCILIK KOMİSYONU

1- OSMAN ÇÖL

2- AHMET YALÇIN

3- NAZIM ÇABUK

4- MUSTAFA UMUT YILMAZ

5- ERDAL KARAN

6- ALİ DOĞANER

7- ALİ YILMAZ

 

ENGELLİLER KOMİSYONU

1- MUSTAFA AKIN

2- MEHMET ÇELİK

3- HALUK MUTLUAY

4- ÜNZİLE KURU

5- ÜMRAN TİMUR

6- ÖZGÜR EMİRE

7- HALİT ÇORTUL

 

AMATÖR SPORA DESTEK KOMİSYONU

1- HAYRETTİN ORĞUN

2- TURHAN TUNA

3- YUSUF MAKSUDİ DUMAN

4- MURAT SAKUÇOĞLU

5- TUNCAY GÖKÇEL

6- HASAN ÖZALP ÖNAL

7- MEVLÜT EKMEKÇİ

 

TEMİZLİK KOMİSYONU

1- AHMET ÇETİN

2- OSMAN YASİN

3- DURAN KARA

4- HAŞİM TULUK

5- AHMET GÖKULU

6- MUSTAFA UMUT YILMAZ

7- MEVLÜT OK

 

YURT DIŞI İLİŞKİLER KOMİSYONU

1- RAHMİ İLİK

2- AHMET DURAK

3- KAZIM KILINÇ

4- ALİ BOLTAÇ

5- BEDRİ DURSUN

6- ERDAL KARAN

7- HASAN TÜZÜN                        

 

KADIN VE ERKEK FIRSAT EŞİTLİĞİ KOMİSYONU

1- AHMET YALÇIN

2- YUSUF MAKSUDİ DUMAN

3- RAHMİ İLİK

4- ÜNZİLE KURU

5- GÜLCAN KIŞ

6- ÜMRAN TİMUR

7- AYSEL MAVİOĞLU ÖNER

 

ETKİNLİKLER VE TANITIM KOMİSYONU

1- TURHAN TUNA

2- FAHRETTİN KILINÇ

3-  NAZIM ÇABUK

4- ÖZGÜR EMİRE

5- ALİ BOLTAÇ

6- ÜMRAN TİMUR

7- HÜSEYİN YEŞİL

 

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN ORTAK OLDUĞU ŞİRKETLERİN HESAPLARINI İNCELEME KOMİSYONU

1- MEHMET TOPKARA

2- ALİ USCA

3- BURAK PARÇA

4- ALİ DİNSEVER

5- MUHİTTİN ERTAŞ

6- ERDEN DOĞRUÖZ

7- HÜSEYİN YEŞİL

 

EKONOMİK KALKINMA VE TURİZM KOMİSYONU

1- MEHMET ÇELİK

2- AHMET ÇETİN

3- OSMAN YASİN

4- ALİ BOLTAÇ

5- AHMET GÖKULU

6- HAŞİM TULUK

7- MEVLÜT OK

 

İŞSİZLİKLE MÜCADELE KOMİSYONU

1- MAHMUT TAT

2- BÜNYAMİN ÖNEL

3- AHMET YALÇIN

4- ERDAL KARAN

5- ALİ DOĞANER

6- MURAT SAKUÇOĞLU

7- HASAN TÜZÜN

 

KAMU VE ÖZEL SEKTÖR YATIRIMLARI KOORDİNE VE İZLEME KOMİSYONU

1- MEHMET TOPKARA

2- AHMET DURAK

3- NAZIM ÇABUK

4- ALİ DİNSEVER

5- ERDEN DOĞRUÖZ

6- ABDURRAHMAN YILDIZ

7- İSMAİL YERLİKAYA

HIZLI ERİŞİM MENÜSÜ

185