Engelsiz web sitesi için tıklayınız

Belediye Komisyon Üyeleri

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İHTİSAS KOMİSYON LİSTESİ

MECLİS BAŞKANI

Burhanettin KOCAMAZ

 

BAŞKANLIK DİVAN MECLİS BAŞKAN VEKİLLERİ:

1- Başkan Vekili - Kerim TUFAN

2- Başkan Vekili - Ali Rıza KİBRİT

 

BAŞKANLIK DİVAN MECLİS KATİPLİĞİ:

Asil Üyelikler;

1-Enver Fevzi KÖKSAL

2-Ergün ÖZDEMİR

 

Yedek Üyelikler;

1-Ali Rıza KİBRİT

2-Sedat YEĞİNER

 

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ENCÜMEN ÜYELERİ:

1-Hikmet KOÇ

2-Mehmet TOPKARA

3-Sedat YEĞİNER

4-Ömer ÖZCAN

5-Enver Fevzi KÖKSAL

 

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU ÜYELERİ;

1- Muhammet UÇAR

2- Abdullah YILMAZ

3- Veli ŞAHMAN

4- Hikmet KOÇ

5- Bayram GÖNENLER

6- Bayram SAYDAM

6- Cengiz PINAR

 

İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU ÜYELERİ:

1- Kerim TUFAN

2- M. Özgür SANAL

3- Serdar ARSLAN

4- M. Tunca ÇELİK

5- Esen Tuba TOL

6- Ayla KOÇ IŞIK

7- İsmail YERLİKAYA

 

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU ÜYELERİ:

1- Osman YASİN

2- Enver Fevzi KÖKSAL

3- Yüksel ÇELİK

4- Berna Bahar NEARA

5- Haydar ARICAN

6- Tuncay GÖKÇEL

7- M.Sadık TÜRÜT

 

EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU ÜYELERİ:

1- Volkan ŞEKER

2- Hikmet KOÇ

3- M. Özgür SANAL

4- Abdullah YILMAZ

5- Derya ÖZİNÇ

6- Akın GÜNEŞ

7- Kerim KICIMAN

 

ULAŞIM KOMİSYONU ÜYELERİ:

1- Yahya YILMAZ

2- Mustafa Talip KARA

3- Mustafa ÇETİNKAYA

4- Serdar ARSLAN

5- Hasan ERDEN

6- Mehmet GÜNEY

7- Celil İbrahim ERSİN

 

TARIM VE HAYVANCILIK KOMİSYONU :

1-Ömer ÖZCAN

2- Yusuf ÖZAYDIN

3- Mustafa ÇETİNKAYA

4- Mehmet TOPKARA

5- Ali İlhan AYHAN

6- Akın GÜNEŞ

7- Lokman EREN 

 

ENGELLİLER KOMİSYONU :

1- Levent DÖLEK

2- Enver Fevzi KÖKSAL

3- Yahya YILMAZ

4- Sedat YEĞİNER

5- Yaşar YILDIRIM

6- Raci AYDIN

7- Abdurrahman ÇOKGÜNLÜ

 

AMATÖR SPORA DESTEK KOMİSYONU :

1- Osman YASİN

2- Yüksel ÇELİK

3- Arif ÇİNKO

4- Ahmet TÜRKAY

5- Ahmet Serkan TUNCER

6- Raci AYDIN

7- Mehmet YABALAK

 

TEMİZLİK KOMİSYONU :

1- Mustafa Talip KARA

2- Mehmet Yunus SEVEN

3- Kerim TUFAN

4- Serdar ARSLAN

5- Selami ARICI

6- Hasan ERDEN

7- Yüksel VATAN

 

YURT DIŞI İLİŞKİLER KOMİSYONU :

1- Levent DÖLEK

2- Volkan ŞEKER

3- M. Özgür SANAL

4- A. Rıza KİBRİT

5- Ersin SERİN

6- Mehmet GÜNEY

7- Ali CAN

 

KADIN VE ERKEK FIRSAT EŞİTLİĞİ KOMİSYONU :

1- Berna Bahar NEARA

2- Yusuf ÖZAYDIN

3- Sedat YEĞİNER

4- Ergün ÖZDEMİR

5- Derya ÖZİNÇ

6- Ali İlhan AYHAN

7- Hakan YÜKSELGÜNGÖR

 

ETKİNLİKLER VE TANITIM KOMİSYONU :

1- Yahya YILMAZ

2- Ömer ÖZCAN

3- Muhammet UÇAR

4- Yusuf ÖZAYDIN

5- Yaşar YILDIRIM

6- Selami ARICI

7- Abdullah YAŞAR

 

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN ORTAK OLDUĞU ŞİRKETLERİN HESAPLARINI İNCELEME KOMİSYONU :

1- Kerim TUFAN

2- Mehmet TOPKARA

3- Veli ŞAHMAN

4- Muhammet UÇAR

5- Ömer KARADENİZ

6- A. Serkan TUNCER

7- Mustafa TURAN

 

EKONOMİK KALKINMA VE TURİZM KOMİSYONU :

1- Ergün ÖZDEMİR

2- M.Özgür SANAL

3- Hikmet KOÇ

4- Levent DÖLEK

5- Haydar ARICAN

6- Ayla KOÇ IŞIK

7- Yılmaz BEKLER

HIZLI ERİŞİM MENÜSÜ

444 2 153